Obavještavamo članove kluba kategorija: JUNIORI, MLAĐI JUNIORI, KADETI I MLAĐE NADE (četvorica) da je potrebno obaviti obavezni liječnički pregled.
Ostalim članovima liječnički pregled vrijedi do polovice lipnja 2024. O rasporedu pregleda biti će informirani prije isteka valjanosti.

Pregled se obavlja u zdravstvenoj ustanovi “Poliklinika Ribnjak”, Ul. Grada Mainza 17, Zagreb, https://poliklinikaribnjak.hr/, tel: 01 5510 832

Cijena pregleda iznosi 12 € a klub će onima koji će zbog istog izostati s nastave dati ispričnice.

Dobivenu potvrdu o sposobnosti molimo dostavite treneru.

Raspored pregleda:
PONEDJELJAK, 18. 3. 2024. 

15:30     Nikola Batoš

15:30     Dominik Beljan

15:45     Roko Čoga Šterle

15:45     Luka Džalto

16:00     Jere Glamuzina

16:00     Karlo Karleuša

16:15     Toni Kuleš

16:15     Filip Marković

16:30     Fran Miočević

16:30     Maks Orlovac Marić

16:45     Noa Pavliša

16:45     Mijat Pilipović

17:00     Luka Sever

17:00     Matej Sever

17:15     Toni Sule

17:15     Leo Bokarica

17:30     Petar Babić

17:30     Rene Ruškač

17:45     Josip Buntak

17:45     Fran Jelić

18:00     Luka Linke

18:00     Marin Linke

18:15     Luka Rogulja

18:15     Jan Slavnić

18:30     David Zdešić

18:30     David Varga

18:45     Ian Veljković

18:45     Erik Veljković

19:00     Ivan Šimatović

19:00     Sertić Domagoj

UTORAK, 19. 3. 2024. 

15:30     Toma Zaninović

15:30     Jan Ivo Ratej

15:45     Luka Matešić

15:45     Fran Poropat

16:00     Tonći Škegro

16:00     Sven Kirinec

16:15     Nikola Meštrić

16:15     Marin Vrsaljko

16:30     Roko Dražin

16:30     Frane Jaram

16:45     Deni Sappe

16:45     Nikola Ružić

17:00     Patrik Teskera

17:00     Mark Drobne

17:15     Bože Gale

17:15     Karlo Gale

17:30     Ivo Bedalov

17:30     Patrik Polgar

18:00     Vito Knežević

18:00     Andrija Dujmović

18:15     Lovro Antolović

18:15     Jakov Matić

18:30     David Radoš

18:30     Nikola Raičković

18:45     Lovro Šelendić

18:45     Roko Brođanac

19:00     Danilo Šironja

19:00     Maks David Vurdelja