Sistematski pregledi sportaša održat će se 20., 21.; 24., 25.; 29. i 30. 11. 2017., prema rasporedu, u Poliklinici Zagreb, na adresi Zdeslava Turića 1, Borovje.

Zbog organizacije rada i dužine čekanja, sportaši se neće primati izvan termina predviđenih u rasporedu.

Ukoliko netko od članova mora vaditi krv (odnosi se na članove starije od 12 godina koji bi to trebali odraditi jednom u svake dvije godine),  isto se može obaviti u Borovju ili Gajnicama svakim radnim danom – osim subote, od 7.15 do 10.15 sati, te srijedom od 13.30 do 16.30 sati, bez obzira na termin sportskog pregleda.

Napominjemo da se na sistematskom pregledu može priložiti i nalaz iz drugih laboratorija, ali pod uvjetom da nije stariji od dvije godine.

Sportaši koji prvi puta dolaze na pregled trebali bi izvaditi krv (ako moraju) dan ili dva prije samog termina pregleda da bi nalazi bili gotovi do istog.

Ukoliko među članovima postoji sportaš s težim zdravstvenim problemima (transplatirani organ, imunodeficijencija, šećerna bolest i sl.), molimo Vas da nas o tome obavijestite kako bi se za tu osobu rezervirao poseban termin pregleda, odnosno više vremena za isti.

Svi članovi kluba koji će zbog sistematskog pregleda izostati iz škole te će to trebati opravdati, neka slobodno od Kluba, putem e-maila (info@vk-medvescak.hr), traže ispričnicu za izostanak.

Cijena pregleda je 40 kn!


RASPORED:

DATUM:                                    20. 11. 2017. (ponedjeljak)

                                                                Dr. Navratil

  RBr.     vrijeme           Ime i prezime sportaša

1            7.00               Debanić Fran

2            7.10               Glasnović Francesko

3            7.20               Knežević Andrija

4            7.30               Knežević Luka

5            7.40               Laušić Sven

6            7.50               Lisac Eugen

7            8.00               Marinić Patrik

8            8.10               Milinković Luka

9            8.20               Prlić Mislav

10          8.30               Šeler Noa

11          8.40               Tokić Ivan

12          8.50               Vlahović Leon

13          9.00               Čerina Josip

14          9.10               Labura Petar

15          9.20               Vidalina Fran

16          9.30               Lakoš Antonio

17          9.40               Lakoš Mihovil

18          9.50               Cerovečki Ivan

19          10.00             Klujbert Luka

20          10.10             Komerički Jan

21          10.20             Lebo Luka

22          10.30             Margaretić Marin

              10.40             PAUZA

              10.50             PAUZA

              11.00             PAUZA

23          11.10             Matok Matija

24          11.20             Paić Filip

25          11.30             Marković Bruno

26          11.40             Sirovec Borna

27          11.50             Šarić Dominik

28          12.00             Turk Lenni Lukas

29          12.10             Franco Matković

30          12.20             Matković Lucas

31          12.30             Paladino Juraj

32          12.40             Paladino Luka

33          12.50             Dominić Karlo

34          13.00             Jelić Romeo

35          13.00             Klepac Fran

36          13.10             Mandelsamen Leon

37          13.20             Nevistić Roko

38          13.30             Pavlinić Josip

39          13.40             Škugor Zvonimir

40          13.50             Vajdić Val

vađenje krvi 7.15 – 10.15 sati

1            14.00             Vlašić Filip

2            14.10             Weber Dominik

3            14.20             Bertić Mario

4            14.30             Brkich Niko

5            14.40             Bursać Hrvoje

6            14.50             Cavor Bruno

7            15.00             Cavor Marko

8            15.10             Defar Jakov

9            15.20             Dobrović Ivan

10          15.30             Čopor Maro

11          15.40             Grubišić Karlo

12          15.50             Hodalin Dominik

13          16.00             Hodalin Filip

14          16.10             Ivezić Marko

15          16.20             Ivezić Luka

16          16.30             Ježić Patrik

17          16.40             Kožul Mate

18          16.50             Marić Lovro

              17.00             PAUZA

              17.10             PAUZA

              17.20             PAUZA

19          17.30             Matošević Mislav

20          17.40             Mozara Vito

21          17.50             Paić Duje

22          18.00             Perić Dino

23          18.10             Pezer  Domagoj

24          18.20             Smoličić Bruno Bernard

25          18.30             Tkalec Luka

26          18.40             Baturina Lovro

27          18.50             Bonić Vito

28          19.00             Božić Luka

29          19.10             Brdar Noa

30          19.20             Šicel Gabrijel

31          19.30             Vukić Gabrijel

32          19.40             Džepina Bajić Karlo

33          19.50             Bratko Gabrijel

34          20.00             Gale Karlo

35          20.10             Gale Bože

 

DATUM:                                         21. 11. 2017. (utorak)

                                                              Dr. Grgurinović

RBr.     Vrijeme:         Ime i prezime sportaša:

1            7.00               Daud Matija

2            7.10               Daud Ivan

3            7.20               Daud Marija

4            7.30               Dražin Roko

5            7.40               Drakulić Leo

6            7.50               Folnegović Mihael

7            8.00               Gluhak Tvrtko

8            8.10               Huljev Ivan

9            8.20               Jakuš Ogrinc Dominik

10          8.30               Jakušić Maksimilijan

11          8.40               Lasić Špiro

12          8.50               Lasić Lujo

13          9.00               Petrović Matej

14          9.10               Ratej Jan Ivo

15          9.20               Stracenski Zvonimir

16          9.30               Šimić Luka

17          9.40               Škender Fran

18          9.50               Štimac Roko

19          10.00             Štrok Patrik

20          10.10             Tomić Lovro

21          10.20             Tripalo Mak

22          10.30             Vajdić Dag

              10.40             PAUZA

              10.50             PAUZA

              11.00             PAUZA

23          11.10             Vrsaljko Marin

24          11.20             Baldani Fran

25          11.30             Bagić Vito

26          11.40             Barišić Andrija

27          11.50             Bertić Mario

28          12.00             Blašković Jakov

29          12.10             Bokulić Filip

30          12.20             Božić Marko

31          12.30             Branković Vito

32          12.40             Buljan Roko

33          12.50             Dabrović Pavo

34          13.00             Debeljak Florijan Jakov

35          13.00             Debeljak Barbara

36          13.10             Dodig Arjano

37          13.20             Drmač Hrvoje

38          13.30             Duvančić Roko

39          13.40             Mirković Lovro

40          13.50             Mirković Livija

vađenje krvi 7.15 – 10.15 sati

DATUM:                                          24. 11. 2017. (petak)

                                                             Dr. Grgurinović

  RBr.      Vrijeme:        Ime i prezime sportaša:

1            14.00             Ivanković Luka

2            14.10             Ivanković Šimun

3            14.20             Ivanković Lucija

4            14.30             Janković Oskar

5            14.40             Kekić Bartol

6            14.50             Kirinec Sven

7            15.00             Klepac Petar

8            15.10             Kljak Jakša Ivan

9            15.20             Kovač Bartol

10          15.30             Kovačević Ivan

11          15.40             Kožić Mislav

12          15.50             Krtanjek Noa

13          16.00             Lukačin Tadej

14          16.10             Mamić Ante

15          16.20             Matešić Luka

16          16.30             Matijević Paulo

17          16.40             Meštrić Nikola

18          16.50             Miloš Mislav Duje

              17.00             PAUZA

              17.10             PAUZA

              17.20             PAUZA

19          17.30             Orlić Jan

20          17.40             Ostojić Luka

21          17.50             Pavelić Gelo Vito

22          18.00             Reba Leon

23          18.10             Salopek Lovro

24          18.20             Smiljanić Lovro

25          18.30             Škegro Tonči

26          18.40             Tokić Leonardo

27          18.50             Vide Matej

28          19.00             Vranić Matej

29          19.10             Zulić Damir

30          19.20             Živković Josip

31          19.30             Džalto Lucija

32          19.40             Džalto Luka

33          19.50             Klarić Vito

34          20.00             Mijić Mark

35          20.10             Ostojić Viktor

 

DATUM:                                        25. 11. 2017. (subota)

                                                            Dr. Grgurinović

Rbr.:   Vrijeme:          Ime i prezime sportaša:

1            8.00               Blašković Jakov

2            8.10               Bušelić Niko

3            8.20               Erdeljac Tin

4            8.30               Jelić Fran

5            8.40               Jukić Šimun

6            8.50               Karleuša Karlo

7            9.00               Kramarić Marin

8            9.10               Kovačić Emanuel

9            9.20               Kračun Ivan

10          9.30               Marčetić Nino

11          9.40               Matić Bartol

12          9.50               Matijević Paolo

13          10.00             Orešić Tin

14          10.10             Pavić Lovre

15          10.20             Pavliša Noa

16          10.30             Philips Borna

              10.40             PAUZA

              10.50             PAUZA

17          11.00             Pilipović Mijat

18          11.10             Polimac Borut Borna

19          11.20             Rak Stjepan

20          11.30             Reskušić Pavle

21          11.40             Stipanić Luka Marin

22          11.50             Šeler Dorian

23          12.00             Šintić Toma

24          12.10             Tripović Vicko

25          12.20             Vidlička Karlo

subotom nema vađenja krvi

DATUM:                                   25. 11. 2017. (subota)

                                                        Dr. Prugovečki

RBr.     Vrijeme:         Ime i prezime sportaša:       

1            8.00               Vranić Matej

2            8.10               Žagmešter Filip

3            8.20               Radoš David

4            8.30               Šelendić Lovro

5            8.40               Stopfer Lav

6            8.50               Stopfer Maksimilijan

7            9.00               Babić Marko

8            9.10               Berišić Aldo

9            9.20               Biluš Dominik

10          9.30               Colin Naoum

11          9.40               Dodig Roko

12          9.50               Džepina Bajić Karlo

13          10.00             Galić Jakov

14          10.10             Gašparić Vito

15          10.20             Jakopović Dominik

16          10.30             Mandarić Robert

              10.40             PAUZA          

              10.50             PAUZA

17          11.00             Linke Marin

18          11.10             Linke Luka

19          11.20             Mandarić Robert

20          11.30             Orlovac Maks

21          11.40             Preininger Vito

22          11.50             Sertić Domagoj

23          12.00             Batoš Nikola

24          12.10             Barišić Josip

25          12.20             Bilan Bruno

subotom nema vađenja krvi 

 

DATUM:                                          29. 11. 2017. (srijeda)

                                                              Dr. Navratil

Rbroj  Vrijeme         Ime i prezime sportaša

1            13.30             Buntak Josip

2            13.40             Dominić Filip

3            13.50             Kuleš Toni

4            14.00             Mandekić Nikola

5            14.10             Markus Fran

6            14.20             Mijić Francesco

7            14.30             Omerzo Zvonimir

8            14.40             Preiner Noa

9            14.50             Sule Toni

10          15.00             Svaguša Kristijan

11          15.10             Štimac Luka

12          15.20             Šterle Čoga Roko

13          15.30             Zdešić  David

 

DATUM:                                                 30. 11. 2017. (četvrtak)

                                                                      Dr. Navratil

RBr.   Vrijeme:          Ime i prezime sportaša:

1            7.20               ukoliko

2            7.30               netko

3            7.40               slučajno

4            7.50               nije

5            8.00               na

6            8.10               popisu

7            8.20

8            8.30

9            8.40

10          8.50

vađenje krvi 7.15 -10.15 sati