Rijeka je od 3. 8. do 6. 8. 2017. domaćin finalnog turnira Prvenstva Hrvatske za vaterpoliste rođene 2006. godine i mlađe. Na turniru nastupa dvanaest ekipa podijeljenih u četiri skupine.

GRUPA „A“: 1. VK Jug CO, 2. VK Medveščak, 3. VK Palada
GRUPA „B“: 1. OVK POŠK, 2. VK Solaris, 3. VK Zadar 1952
GRUPA „C“: 1. VK Jadran ST, 2. HAVK Mladost, 3. VK Opatija
GRUPA „D“: 1. VK Mornar BS, 2. VK Primorje EB, 3. VK Okruk

Naše najmlađe vaterpoliste možete uživo pratiti ovdje!

SATNICA NATJECANJA

1. kolo 3. 8. 2017.
grupa „A“   teren 1
11.30 h   Medveščak – Palada   9:9
slobodan: Jug CO

grupa „B“  teren 1
12:30 h   Solaris – Zadar 1952   2:11
slobodan: OVK POŠK

grupa „C“  teren 2
11:30 h  HAVK Mladost – VK Opatija    9:.7
slobodan: Jadran ST

grupa „D“  teren 2
12:30 h   Primorje EB – VK Okruk   12:5
slobodan: Mornar BS

2. kolo 3. 8. 2017.
grupa „A“  teren 1
20:00 h   Jug CO – Medveščak   2:7
slobodna: Palada

grupa „B“  teren 1
19:00 h   OVK POŠK – Solaris   8:2
slobodan: Zadar 1952

grupa „C“  teren 2
18:00 h   Jadran ST – HAVK Mladost   6:5
slobodan: VK Opatija

grupa „D“  teren 2
19:00 h   Mornar BS – Primorje EB   3:20
slobodan: VK Okruk

3. kolo 4. 8. 2017.
grupa „A“  teren 1
10:00 h   Palada – Jug CO   6:6
slobodan: Medveščak

grupa „B“  teren 1
11:00 h   Zadar 1952 – OVK POŠK   2:9
slobodan: Solaris

grupa „C“  teren 2
10:00 h   VK Opatija – Jadran ST   4:9
slobodna: HAVK Mladost

grupa „D“ teren 2
11:00 h   VK Okruk – Mornar BS   2:3
slobodno: Primorje EB

4. kolo 4. 8. 2017.
razigravanje 9. – 12. mjesta
18.00 h   Jug CO – VK Okruk   8:5
18.00 h   VK Soalris – VK Opatija 6:8

četvrtfinale
19.00 h   Medveščak – HAVK Mladost  9:7 
19.00 h   OVK POŠK – Mornar BS   11:4
20.00 h   Jadran – Palada
20.00 h   Primorje EB – Zadar 1952

5. kolo 5. 8. 2017.
razigravanje 9. – 12. mjesta
09.00 h   VK Okruk – VK opatija   6:9
09.00 h   Jug CO – VK Solaris   8:6

četvrtfinale
10.00 h   Medveščak – VK Jadran   5:13
10.00 h   OVK POŠK – Primorje EB   10:7
11.00 h   HAVK Mladost – Palada   5:5
11.00 h   Mornar BS – Zadar 1952   0:9

6. kolo 5. 8. 2017.
razigravanje 9. – 12. mjesta
18.00 h   VK Solaris – VK Okruk   2:5
18.00 h   VK Opatija – Jug CO   7:6

razigravanje 5. – 8. mjesta
19.00 h   Medveščak – Mornar BS   8:6
20.00 h   Zadar 1952 – HAVK Mladost   6:2

polufinale
19.00 h   Jadran – Primorje EB   7:10
20.00 h   OVK POŠK – Njivice   11:7

7. kolo 6. 8. 2017.
za 7. mjesto
09.00 h   Mornar BS – HAVK Mladost   8:9
za 5. mjesto
09.00 h   Medveščak – Zadar 1952   5:10
za 3. mjesto
10.00 h   Jadran – Palada   5:7
finale
11.00 h   Primorje EB – OVK POŠK   8:6