VK Medveščak će od 6. do 8. rujna 2018. po 31. puta zaredom organizirati tradicionalni međunarodni turnir u vaterpolu – Mali medo.
Na 31. izdanju „Malog mede“ nastupit će ukupno osam ekipa: HAVK Mladost (Zagreb), VK Mornar, Brodospas (Split), Pallanuoto Trieste (Italija), VK Partizan Raiffeisen (Srbija), VK Primorje Erste banka (Rijeka), Schwimmverband NRW (Njemačka), SC Vasas (Mađarska) te VK Medveščak.

 

 

GRUPA A:                                           GRUPA B:
VK Partizan                                       Schwimmverband NRW
VK Mornar BS                                   VK Primorje EB
Pallanuoto Trieste                            SC Vasas
HAVK Mladost                                   VK Medveščak


Turnir će i ove godine otvoriti zagrebački gradonačelnik Milan Bandić, a ulaz je besplatan za sve posjetitelje!

SATNICA NATJECANJA:

ČETVRTAK, 6. 9. 2018. — 1. KOLO
17.00 VK Partizan – HAVK Mladost   13:9
18.10 VK Mornar BS – Pallanuoto Trieste   11:7
19.15 SVEČANO OTVARANJE
19.30 VK Primorje EB – SC Vasas   12:7
20.40 Schwimmverband NRW – VK Medveščak   12:3

PETAK, 7. 9. 2018. — 2. KOLO
09.00 HAVK Mladost – Pallanuoto Trieste   9:5
10.10 VK Partizan – VK Mornar BS   14:6
11.20 Schwimmverband NRW – VK Primorje EB   9:10
12.30 VK Medveščak – SC Vasas   7:10

3. KOLO
17.00 Pallanuoto Trieste – VK Partizan   5:18
18.10 VK Mornar BS – HAVK Mladost   3:8
19.20 Schwimmverband NRW – SC Vasas   4:6
20.30 VK Primorje EB – VK Medveščak   5:4

SUBOTA, 8. 9. 2018. — POLUZAVRŠNICA
09.00 Pallanuoto Trieste – Schwimmverband NRW   6:14
10.10 VK Medveščak – VK Mornar   3:11
11.20 VK Partizan – SC Vasas   9:7
12.30 VK Primorje EB – HAVK Mladost   10:5

za 7. mjesto
17.00 Pallanuoto Trieste – VK Medveščak   10:11p
za 5. mjesto
18.10 Schwimmverband NRW – VK Mornar   11:5
za 3. mjesto
19.20 SC Vasas – HAVK Mladost   5:7
finale
20:30 VK Partizan – VK Primorje EB   14:10

Konačni poredak

1. VK Partizan
2. VK Primorje EB
3. HAVK Mladost
4. SC Vasas
5. Schwimmverband NRW
6. VK Mornar BS
7. VK Medveščak
8. Pallanuoto Trieste

Najbolji strijelac turnira:
Noa Burburan (VK Primorje EB)
Najbolji igrač turnira:
Zoran Božović (VK Partizan)
Najbolji golman turnira:
Marcell Bekesi (SC Vasas)

Više fotografija s turnira možete pogledati na našem službenom Facebook profilu!