Obavještavamo članove Kluba da će se obavezni liječnički pregledi sportaša (za kategorije ŠKOLA VATERPOLA, MLAĐE NADE, NADE, MLAĐE KADETE I KADETE) održati u razdoblju od 7. 2. do 14. 2. 2022., u zdravstvenoj ustanovi „Vaš pregled“ (Trpinjska 5/A; http://www.vaspregled.hr/).

One koji se nalaze na popisu molimo da se, zbog organizacije rada i dužine čekanja, pridržavaju niže navedenih termina.

Oni koji se ne nalaze na priloženom popisu mogu pregled obaviti u nekom terminu iza navedenih (od 7. 2. do 11. 2.)

Najvažnije je da nakon samog pregleda dobijete potvrdu o sposobnosti.

Cijena pregleda iznosi 50 kn, a Klub će onima koji će zbog istog izostati s nastave dati ispričnice.

 

RASPORED PREGLEDA

  • ponedjeljak, 7. 2. 2022.
  1. 15:00 BURKA,NIKOLA
  2. 15:05 DRAGANIĆ, JANKO
  3. 15:10 GRGIĆ, MARIN
  4. 15:15 HLADNIK, LEON
  5. 15:20 HLADNIK , FRAN
  6. 15:25 KUŠEN, MATKO
  7. 15:30 MARKOVIĆ, JOSIP
  8. 15:35 MEANDŽIJA, TOMA
  9. 15:40 OSTRMAN, FRANZ
  10. 15:45 OSTRMAN , OTTO
  11. 15:50 PERNAR, MARK
  12. 15:55 RUKAVINA, MIHAEL
  13. 16:00 SERTIĆ, MISLAV
  14. 16:05 TALIAN, PAVAO
  15. 16:10 TALIAN, STJEPAN
  16. 16:15 TOKIĆ, ANTE
  17. 16:20 TOTIĆ, VIDE
  18. 16:25 VOREL, FRAN
  19. 16:30 VRBETIĆ, BARTOL
  20. 16:35 ŽUGLIĆ, DORA
  21. 16:40 ŽUGLIĆ, MARKO
  22. 16:45 ŽUNIĆ KRSTIĆ, BONO MAKS
  23. 16:50 ADRIĆ, LOVRO
  24. 16:55 BARAČ , PETAR
  25. 17:00 BREČIĆ, IVAN
  26. 17:05 BUKOVAC, MAKS
  27. 17:10 ĆURKOVIĆ, MARKO
  28. 17:15 DVOJKOVIĆ , VITO
  29. 17:20 DŽIMBEG, JAKOV
  30. 17:25 DŽIMBEG, IVAN
  31. 17:30 GJUROVIĆ , MARKO
  32. 17:35 BAJILO, FRANKO
  33. 17:40 BIRAČ, FILIP
  34. 17:45 BURIĆ, MIHAEL
  35. 17:50 ČAVLOVIĆ, MATEJ
  36. 17:55 ČEKOLJ, MARTIN
  37. 18:00 ČULJAK, NIK
  38. 18:05 ČULJAK, VID
  39. 18:10 DELIĆ, FRAN
  40. 18:15 DEUTSCH, NOA
  • utorak, 8. 2. 2022.
  1. 15:00 JERKOVIĆ , PATRIK
  2. 15:05 KOPJAR , IVAN
  3. 15:10 KRIŽANAC, VIKTOR
  4. 15:15 MAŠKOVIĆ , JAKOV
  5. 15:20 NEKIĆ , NIKO
  6. 15:25 PAPIĆ , DOMINIK
  7. 15:30 PAVIĆ , LENNY
  8. 15:35 PAVIĆ, ANDY
  9. 15:40 PEITL, GABRIEL
  10. 15:45 RAVLIĆ, VLAHO LUCIJAN
  11. 15:50 RAVNIĆ, KRŠEVAN
  12. 15:55 ROGLIĆ, KARLO
  13. 16:00 ŠPRAJAČEK, IVANO
  14. 16:05 ŠTANCL ŽUNJEVIĆ, NOA
  15. 16:10 VUKANOVIĆ, JAKOV
  16. 16:15 VUKANOVIĆ, LEON
  17. 16:20 HRUŠKAR, DOMINIK
  18. 16:25 HUNDRIĆ, KARLO
  19. 16:30 JURIČIĆ, ROKO
  20. 16:35 KOBLJAKOVIĆ , MATEO
  21. 16:40 KOLEDIĆ, ROKO
  22. 16:45 KOZINA, FILIP
  23. 16:50 KRALJEVIĆ, LEON
  24. 16:55 LEROTA, LUKA
  25. 17:00 MARIN, TONI
  26. 17:05 MIKULIĆ, JAKOV
  27. 17:10 MODRIĆ, ANTE
  28. 17:15 MODRIĆ, VITO
  29. 17:20 PIKELJA, GRIGOR
  30. 17:25 POPOVIĆ, MARKO
  • četvrtak, 10. 2. 2022.
  1. 16:00 PREDOVAN, IVAN
  2. 16:05 REŠ, VILI
  3. 16:10 SABLJAK, GABRIEL
  4. 16:15 SUČIĆ, VITO
  5. 16:20 ŠARIĆ, PETAR
  6. 16:25 TOBER, LORENZO
  7. 16:30 ŽAGAR, GRGUR
  8. 16:35 ŽLIČAR, JOSIP
  9. 16:40 HORVAT, MARKO
  10. 16:45 BARBAROŠA, JAKOV
  11. 16:50 BEDALOV, IVO
  12. 16:55 BINAJ, ORGES
  13. 17:00 ČAVLEK, LEON
  14. 17:05 ĆAĆIĆ, JAKOV
  15. 17:10 DAUD, IVAN
  16. 17:15 GALE, BOŽE
  17. 17:20 GALE, KARLO
  18. 17:25 GELO, GAŠPAR
  19. 17:30 JURIĆ, ŠIMUN
  20. 17:35 KLARIĆ, VITO
  21. 17:40 KOBLJAKOVIĆ, MAURO
  22. 17:45 KOVAČIĆ, IVAN
  23. 17:50 LEŠIĆ, ROK
  24. 17:55 MATIĆ, JAKOV
  25. 18:00 MATKOVIĆ, MATEJ
  26. 18:05 MIHALJEK, PETAR
  27. 18:10 MILJAK MERKAŠ, DOMINIK
  28. 18:15 PEČNIK, BARTOL
  29. 18:20 PREMERL, NIKOLA
  30. 18:25 PUTRIĆ, VITO
  • petak, 11. 2. 2022.
  1. 15:00 RADIĆ, MATIJA
  2. 15:05 RADOŠ , DAVID
  3. 15:10 REŽIĆ, ANTE
  4. 15:15 RUŽIĆ, NIKOLA
  5. 15:20 STIBLIK , JAN
  6. 15:25 ŠELENDIĆ , LOVRO
  7. 15:30 ŠICEL , GABRIEL
  8. 15:35 ŠIMIČIĆ, MATEJ
  9. 15:40 TERZIĆ, AHMED
  10. 15:45 TESKERA , PATRIK
  11. 15:50 VIDOŠ, MARKO
  12. 15:55 VUKUŠIĆ, MAKS
  13. 16:00 ANTUNOVIĆ, MARKO
  14. 16:05 ANTUNOVIĆ, LUKA
  15. 16:10 ARTUKOVIĆ, NIKO
  16. 16:15 BABIĆ , PETAR
  17. 16:20 BANIKA, DAVID
  18. 16:25 BAŽDAR, FILIP
  19. 16:30 BLAŽIĆ , MARO
  20. 16:35 BOKARICA, LEO
  • ponedjeljak, 14. 2. 2022.
  1. 15:00 BROĐANAC, ROKO
  2. 15:05 BRZICA, VITO
  3. 15:10 GAŠPARIĆ, VITO
  4. 15:15 GAVRILOVIĆ, MAX
  5. 15:20 GAVRILOVIĆ, NOAH
  6. 15:25 GRILEC, DAVID
  7. 15:30 HATLAK, JURAJ
  8. 15:35 IVELJIĆ, LOVRO
  9. 15:40 LINKE, MARIN
  10. 15:45 LINKE, LUKA
  11. 15:50 MALENICA, MAKS
  12. 15:55 MARKOVIĆ, FILIP
  13. 16:00 ORLOVAC MARIĆ, MAKS
  14. 16:05 RAIČKOVIĆ, NIKOLA
  15. 16:10 ROGIĆ, FILIP
  16. 16:15 RUŠKAČ, RENE
  17. 16:20 SERTIĆ, DOMAGOJ
  18. 16:25 SUŠAC, JAKOV
  19. 16:30 ŠIMATOVIĆ, IVAN
  20. 16:35 ŠIMATOVIĆ, NIKO
  21. 16:40 ŠIRONJA, DANILO
  22. 16:45 VARGA, DAVID
  23. 16:50 VELJKOVIĆ, ERIK
  24. 16:55 VELJKOVIĆ, IAN
  25. 17:00 BATOŠ, NIKOLA
  26. 17:05 BELJAN, DOMINIK
  27. 17:10 BUNTAK, JOSIP
  28. 17:15 ČOGA ŠTERLE, ROKO
  29. 17:20 DOMINIĆ, FILIP
  30. 17:25 DŽALTO, LUKA
  31. 17:30 ILIĆ, LUKA
  32. 17:35 KOKANOVIĆ, BARTOL
  33. 17:40 KULEŠ, TONI
  34. 17:45 MIOČEVIĆ, FRAN
  35. 17:50 ODOLJEVIĆ, TIN
  36. 17:55 ROGULJA, LUKA
  37. 18:00 SEVER, LUKA
  38. 18:05 SEVER , MATEJ
  39. 18:10 SLAVNIĆ, JAN
  40. 18:15 SULE, TONI
  41. 18:20 VLAHOVIĆ, NATAN IVAN
  42. 18:25 VURDELJA, MAKS DAVID
  43. 18:30 ZDEŠIĆ, DAVID