Vaterpolo klub Medveščak i ove godine organizira Božićni turnir za svoje najmlađe članove.

Turnir će se igrati od utorka, 17. prosinca do petka, 20. prosinca na bazenima Svetice i Novi Jelkovec. Natjecat će se ukupno osam ekipa, podijeljenih u dvije skupine:

  • GRUPA A: VUKOVI, LAVOVI, GAZELE, HOBOTNICE
  • GRUPA B: TIGROVI, LEOPARDI, MORSKI VUKOVI, ŽIRAFE

Podjela medalja održat će se u petak, 20. prosinca.

SATNICA NATJECANJA:

  • UTORAK (17. 12. 2019.) – Bazen Svetice
    1. KOLO, “A” grupa

19.10h   Vukovi – Lavovi   6:4

19.40h    Gazele – Hobotnice   4:3

1. KOLO, “B” grupa

20.10h    Tigrovi – Leopardi   5:5

20.40h    Morski Vukovi – Žirafe   5:4

  • SRIJEDA (18. 12. 2019.) – Bazen Svetice
    2. KOLO, “A” grupa

18.15h   Vukovi – Gazele   5:6

18.45h    Lavovi – Hobotnice   6:9

2. KOLO, “B” grupa

19.20h    Tigrovi – Morski Vukovi   6:6

20.00h     Leopardi – Žirafe   5:5

  • ČETVRTAK (19. 12. 2019.) – Bazen Jelkovec
    3. KOLO, “A” grupa

20.10h    Vukovi – Hobotnice   6:7

20.40h     Lavovi – Gazele   5:5

3. KOLO, “B” grupa

21.05h    Leopardi – Morski Vukovi   7:5

21.35h    Tigrovi – Žirafe   5:5

  • PETAK (20. 12. 2019.) – Bazen Svetice

RAZIGRAVANJE

18.10h   Lavovi – Žirafe   5:6

18.40h   Vukovi – Tigrovi   6:6 (8:7)

19.10h   Hobotnice – Morski vukovi   5:3

19.40h   Gazele – Leopardi   3:6

20.15h:  Podjela medalja

20.40h:  Božićni domjenak

 

VUKOVI: Vito Gašparić, L. Linke, M. Linke, Renne Ruškać, Maks Malenica, Ivan Daud, Noa Preiner, Andrija Biondić, Jan Stiblik, Lorenco Tober

LAVOVI: Ivan Plišić, Mate Vržina, Jakov Sušac, Gabrijel Šicel, Danilo Šironja, Ivan Šimatović, Marin Matković, Lovro Šelendić, Matej Matković, Fran Hladnik

GAZELE: Maks Orlovac, Matej Sever, Natan Vlahović, Ivor Trontl, Martin Rebić, Vlado Grubišin, Noel Merkaš, Teo Kajtna, Mak Tadić

TIGROVI: Petar Babić, Fran Miočević, Robert Mandarić, K. Gale, B. Gale, Matej Polimac, Tin Odoljević-Balenović, Ivan Brečić, Petar Barać

LEOPARDI: Marko Rupčić, Noah Gavrilović, Naum Colin, Vito Preininger, Dominik Horvat, Niko Nekić, Adrian Sajko, Vito Brzica, Maks Vukušić

ŽIRAFE: Roko Katušić, David Radoš, Vito Klarić, Domagoj Sertić, Mijat Tolić, Ivan Dundović, Filip Marković, Maro Blažić, Niko Artuković, Tin Dolenec

HOBOTNICE: David Grilec, Nikola Ružić, Roko Brođanac, Luka Kelava, Roko Mlinarević, Jan Žikić, Filip Birać, Fran Marin, Ivan Kutlešić, David Mayer Kralj, Andrej Tafra, Petar Kerić

MORSKI VUKOVI: Marko Antunović, Niko Artuković, Niko Kulaš, Andrej Mikulić, Marlo Mihaljčić, Matej Čavlović, Karlo Štefanac, Patrik Žunić, Karlo Barić, Ivano Barič, Elion Vasiljević