Božićni turnir vaterpolo kluba Medveščak održat će se od utorka 18. 12. do petka 21. 12. 2018. na bazenu Svetice. Na turniru nastupaju polaznici škole vaterpola i mlađe nade.

Satnica natjecanja:

Utorak 18. 12. 2018.

1. kolo “A” grupa
19:10 h   Vukovi – Lavovi   4:3
19:40 h   Gazele – Hobotnice   7:0

1. kolo “B” grupa
20:10 h   Tigrovi – Leopardi   4:1
20:40 h   Morski Vukovi – Žirafe   1:2

Srijeda 19. 12. 2018.

2. kolo “A” grupa
18:15 h   Vukovi – Gazele   2:3
18:45 h   Lavovi – Hobotnice   6:1

2. kolo “B” grupa
19:20 h   Tigrovi – Morski Vukovi   5:1
20:00 h   Leopardi – Žirafe   5:3

Četvrtak 20. 12 .2018.

3. kolo “A” grupa
19:10 h   Vukovi – Hobotnice   9:3
19:40 h   Lavovi – Gazele   4:3

3. kolo “B” grupa
20:10 h   Leopardi – Morski Vukovi   6:0
20:40 h   Tigrovi – Žirafe   5:2

Petak 21. 12. 2018.

Razigravanje
18:10 h   Hobotnice – Morski vukovi   2:3
18:40 h   Lavovi – Žirafe   3:4
19:10 h   Vukovi – Leopardi   4:3
19:40 h   Gazele – Tigrovi   5:6

20:15 h  Podjela medalja
20:40 h  Božićni domjenak

GRUPA  A:  VUKOVI, LAVOVI, GAZELE, HOBOTNICE

GRUPA  B:  TIGROVI, LEOPARDI, MORSKI VUKOVI, ŽIRAFE

VUKOVI: Roko Čoga Šterle, Roko Parašić, Vito Gašpari,  L. Linke, M. Linke, Renne Ruškać, Maks Malenica, Ivan Daud, Noa Preiner, Jakov Bičanić, Paolo Matijević

LAVOVI: Toni Sule, Josip Buntak, Ivan Plišić, Stjepan Rak, Tin Odoljević, Kristijan Svaguša, Mate Vržina, Aldo Berišić, Jakov Sušac, Gabrijel Šicel, Josip Barišić

GAZELE: Luka Džalto, Luka Sever, Lukša Giljević, Adrijan Miloš, Andrija Gjurašin, Maks Orlovac, Luka Đurđević, David Đurđević, Jakov Đurđević, Marko Pacadi, Patrik Merkaš, Ivan Kraćun

TIGROVI: Nikola Batoš, Filip Dominić, Vibor Frouth, Petar Babić, Fran Miočević, Karlo Knezović, Robert Mandarić, Filip Marković, Lovro Šelendić, K. Gale, B. Gale, Borna Philips

LEOPARDI: Toni Kuleš, Marko Cavor, Maks Vurdelja, Filip Žagmešter, Marko Rupčić, Noah Gavrilović, Naum Colin, Vito Preininger, Ivan Bačak, Dominik Horvat, Niko Nekić, Pavle Reskužić

ŽIRAFE: Marin Kramarić, Roko Katušić, Gabrijel Novaković, Borna Polimac, David Radoš, Sven Jendraškin, Marko Rupčić, Vito Klarić, David Zdešić, Domagoj Sertić, Fran Jelić

HOBOTNICE: Tadija Grgić, Roko Brođanac, Nikola Ružić, Patrik Krešić, Luka Rogulja, Celestin Pasariček, Niko Kulaš, Mihael Gojković, Bruno Huzjak, Ivan Buljan, Patrik Matošević, Ivan Plesec, Krunoslav Kučko, Lucijan Škrinjar, Patrik Žunić, Vito Zadro, Leon Vuković

MORSKI VUKOVI: Marko Vidović, Marko Antunović, David Grilec, Karlo Cerić, Leon Barić, Matej Čavlović, Marlo Mihaljčić, Noa Krlić, Šimun Maros, Roko Zupčić, Ivan Jusup, Roko Jagar, Marin Stranijev, Filip Birać, Elion Vasiljević, Paulo Palada, Jan Žikić